پرداخت در محل

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، فروشگاه اینترنتی آراز برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند،  این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، شهرستان اردبیل باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند. لازم به ذکر است،
سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

- پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل
از آنجا که ماموران تحویل سفارش کالا، دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

- پرداخت نقدی در محل تحویل
برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، فروشگاه آراز امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.
 

بنابراین، فقط سفارشات تلفنی و اینترنتی که بصورت پیک و راننده خود شرکت در سطح شهرستان اردبیل انجام می پذیرد، به شکل پرداخت در محل امکان پذیر است (چه بصورت تلفنی ثبت شود، چه بر روی سایت)

اما برای پرداخت هزینه سفارش روی سایت برای شهرستانهای مجاور که سفارشات آنها از طریق باربری ارسال می گردد، سه راهکار وجود دارد.

    - پرداخت اینترنتی (روش متعارف پرداخت بصورت خرید از روی سایت با استفاده از رمز دوم کارت)
    - کارت به کارت ( انتقال کارت به کارت وجه به یکی از کارت های فروشگاه آراز ) ب

    _ واریز به حساب ( واریز وجه به یکی از حساب های ارائه شده )


   شماره حساب بانک ملی 010999855005
   بنام علی قلیزاده
   شماره کارت سیبا 6037997196506506

 توجه داشته باشید که بعد از پرداخت مراتب را بصورت تلگرام و یا تلفنی به فروشگاه آراز اطلاع دهید.